Factbook / КОМІТЕТ ВИБОРЦІВ УКРАЇНИ

Спостерігачі фіксують масову незаконну агітацію на виборах у Кривому Розі

  Агітаційні матеріали з використанням виборчих гасел кандидата, який висувався на попередніх виборах від "Опозиційного блоку", розміщені у всіх районах міста, крім північної та південної частин

  Спостерігачі Комітету виборців України фіксують масову незаконну агітацію на виборах міського голови у Кривому Розі, які відбуваються сьогодні. Як повідомляють на Facebook-сторінці КВУ, агітаційні матеріали виконані в стилістиці та із використанням виборчих гасел кандидата, який висувався на попередніх виборах Криворізького міського голови від "Опозиційного блоку". При цьому, зазначають спостерігачі, на згаданих матеріалах не вказано жодних вихідних даних, а саме інформації про замовника, установу, що здійснила друк, його тираж та осіб, відповідальних за випуск. Незаконні агітаційні матеріали розміщені у всіх районах міста, крім північної та південної частин, де на попередніх виборах цей кандидат здобув високі результати.

  Крім того, як виявила громадянська мережа "ОПОРА", мешканці Кривого Рогу отримували на свої телефони повідомлення з прямим та непрямим закликом голосувати за того чи іншого кандидати. "Зокрема, один з виборців продемонстрував спостерігачу ОПОРИ отримане з незнайомого номера СМС-повідомлення з закликом підтримати кандидата на посаду міського голови Ігоря Левицького. Також на телефон члена однієї з ДВК надійшло СМС-повідомлення з закликом проголосувати «за мир и стабильность» й гаслом «Выберем мэра в первом туре»", – повідомляють в організації.

  Нагадаємо, сьогодні раніше спостерігачі громадянської мережі "ОПОРА" помітили на 723-й виборчій дільниці Кривого Рогу організоване підвезення виборців. 

  Попередній матеріал
  Куценко запевнив: розслідувачі справи "діамантових прокурорів" досі працюють в ГПУ
  Наступний матеріал
  У ГПУ заявляють, що Сакварелідзе порушив законодавство
  Теги:
  Loading...

  У Кривому Розі відбуваються позачергові вибори міського голови

  У березні-квітні перші вибори пройдуть ще у 13 об'єднаних громадах - Зубко