Спортивний майданчик перетворюють на парковку до Євро-2012 [відео]

  Унікальний спортивний майданчик для тренування легкоатлетичної збірної України у центрі Києва перетворюють на парковання до Євро - 2012. Там, де останні 60 років тренувалися легкоатлети - сьогодні працює будівельна техніка.

  Спортсменки Аня та Світлана, як зазвичай, прийшли на тренування до легкоатлетичного сектору. Дівчата займаються метанням молота і потребують спеціального майданчика для своїх тренувань. Проте замість нього побачили купу землі та будівельну техніку.

  Метальний сектор існував тут більше шістдесяти років. На ньому тренувалось багато поколінь легкоатлетів.

  Чому на місці легкоатлетичного сектору працює техніка будівельники не пояснюють.

  Прес - служба Національного спортивного комплексу  від коментарів на камеру відмовилась. Натомість  поширила інформаційну довідку.

  "У рамках виконання проекту 21.10.2011 року розпочато влаштування заїздів до одного з тимчасових майданчиків паркування, що за проектом буде розміщуватись із заїздом з пров. Лабораторний. Згідно із земельним кадастром, ця територія належить Генеральній прокуратурі України та була передана за договором співпраці у тимчасове користування НСК "Олімпійський" для облаштування функціональних зон на час проведення фінальної частини Євро-2012. Після проведення чемпіонату, ця територія буде повернена власнику".

  Прес-служба НСК "Олімпійський"

  Тож, унікальний тренувальний майданчик легкоатлетів олімпійського резерву, на час Євро -2012 перетворять на парковання.

  Андрій Ковальов, 5 канал: "Але київські легкоатлети не здаються кажуть будуть продовжувати свої тренування навіть на будівельному майданчику".

  Андрій Ковальов, Олексій Тищенков, 5 канал


   

  Попередній матеріал
  "ЕТА" офіційно відмовилося від збройної боротьби
  Наступний матеріал
  Автор фото з Тимошенко й руками переміг на фотоконкурсі від газети "День"
  Теги: