Метінвест Політехніка
Метінвест Політехніка metinvestholding.com

Співпраця системи освіти і бізнес-середовища краще задовольнятиме потреби ринку праці в Україні – фахівці

  Читайте по-русски
  Для сприяння підготовці кваліфікованих кадрів деякі виробничі компанії модернізують матеріально-технічну базу вишів, із якими співпрацюють

  Кооперація державної системи освіти та виробничих компаній у вигляді впровадження спільних програм стажування студентів та створення бізнесом власних сучасних вишів сприятиме кращій підготовці кадрів. Кваліфікація таких молодих фахівців зможе задовольнити сучасні потреби ринку, переконані представники бізнесу – про це пише УНІАН. Адже, зазначається, сучасна українська система освіти не може в повному обсязі задовольнити потреби бізнес-середовища.

  "Вона (система освіти – УНІАН) застаріла, тому програє боротьбу з боку ініціатив бізнесу. ІТ-компанії створюють власні університети, гуртки та академії, швидкі в навчанні учнів та студентів", – переконаний голова Вінницької ІТ-Асоціації Дмитро Софина.

  З цією думкою погоджуються представники інших сфер економіки.

  "Компанії йдуть у навчальні заклади, щоб дати можливість стажуватись майбутнім випускникам. Адже кваліфіковані випускники зможуть швидко влитися у сферу діяльності бізнесу", – зазначив HR-лідер аграрної компанії Corteva Agriscience в Україні та Польщі Володимир Міропольський.

  Для сприяння підготовці кваліфікованих кадрів деякі виробничі компанії модернізують матеріально-технічну базу вишів, із якими співпрацюють. Наприклад, повідомляє видання, група компаній "Автострада" таким чином співпрацює з Харківським національним автомобільно-дорожнім університетом, Житомирським автомобільно-дорожнім коледжем та Національним транспортним університетом.

  А група компаній "Метінвест" у червні 2020 р. заснувала у Маріуполі власний виш – "Метінвест Політехніка" – перший недержавний гірничо-металургійний університет з правом видачі дипломів держзразка.

  Як повідомляє УНІАН із посиланням на "Метінвест", цей заклад отримав ліцензії МОН України на проведення курсів підвищення кваліфікації за трьома спеціальностями – "Металургія", "Охорона праці і промислова безпека", "Гірнича справа". Перші слухачі – поки це тільки співробітники "Метінвесту" – вже підвищують рівень знань.

  Попередній матеріал
  Це найстрімкіше поширення коронавірусу за весь час пандемії – заява ВООЗ
  Наступний матеріал
  Спеки в Україні годі чекати – прогноз синоптика на вихідні
  Теги:
  Loading...