az.cityinfo.az

Спецслужби РФ почали масово вербувати "тяжких" ув'язнених на Донбасі – ІС

  Йдеться про в'язнів, що відбувають покарання на території ОРДО/ОРЛО

  Спецслужби Росії продовжують активно дестабілізувати обстановку на неокупованій території України. Про це повідомив координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на сторінці у Facebook.

  Як зазначається російське керівництво цього разу вирішило розхитати ситуацію шляхом спроб погіршення криміногенної ситуації. Зокрема, як повідомляє "ІС", з початку вересня співробітниками ФСБ РФ проводяться заходи щодо масового вербування засуджених за тяжкі злочини, які відбувають покарання на тимчасово окупованих територіях ОРДЛО.

  Йдеться про в'язнів Калінінської виправної колонії №27 (Горлівка, близько 1000 засуджених), Нікітінській виправній колонії №87 (Горлівка, близько 700 засуджених), Єнакіївській виправній колонії №52 (Єнакієве, близько 450 засуджених) та Західній виправній колонії №97 (Макіївка, близько 1100 засуджених).

  "Кримінальників, які погодилися на співпрацю зі спецслужбою Росії, оформляють умовно-дострокове звільнення і видають українські документи (паспорти, військові квитки) - в основному з елементами часткової підробки", - йдеться у повідомленні.

  Як передбачається, значна частина даного контингенту поповнить організовані злочинні угруповання, керівники яких "підписалися" на співпрацю з ФСБ РФ під впливом ростовських злодіїв в законі на не окупованій території України.

  Нагадаємо, у вересні спецслужби РФ намагалися завербувати українського волонтера.

  Попередній матеріал
  ВР ухвалила закон про держпідтримку кінематографії в Україні
  Наступний матеріал
  У центрі Москви знайшли застреленим чиновника Управління справами Путіна

  Шкіряк: Жилін був цінним свідком у злочинах, які здійснювали російські спецслужби на території України

  Спецслужби РФ намагалися завербувати українського волонтера

  СБУ запобігла низці терактів, які готували бойовики за завданням агента спецслужб РФ

  Ноу-хау: відвідувачів наркопритону на Донеччині вербували у найманці "ДНР"