Штурм музею Гончара
Штурм музею Гончара Скріншот відео

Спецпризначенці ДБР незаконно штурмували музей Гончара – відео

Читайте по-русски
Силовики відштовхнули журналістів і народних депутатів

Ймовірні представники Державного бюро розслідувань, так і не показавши ані адвокатам, ані народним депутатам, ані представникам ЗМІ жодних документів – ані своїх посвідчень, які б доводили їхню приналежність до ДБР, ані ухвали суду – силоміць відкрили двері будівлі Національного центру народної культури "Музей Івана Гончара" і незаконно проникли всередину.

Силовики з нашивками ДБР відштовхнули журналістів, народних депутатів та юристів, після чого зачинилися всередині приміщення, в якому, серед іншого, зберігається особисте майно Петра Порошенка. Під час усього "дійства" можна було почути крики, лайку та зойки болю – вочевидь, хтось із присутніх постраждав.

Це вже втретє за день ДБР намагалася потрапити до музею. Під вхід до будівлі під'їхав уже другий автобус відомства. Спочатку вони вимагали від адміністрації відкрити експозицію, однак власник не дав дозволу, позаяк виставка може відкритися лише після карантину. Згодом спецпризначенці приїхали вдруге. Вони зайшли до приміщення адміністрації, потім пішли до самого музею. Однак зайти до приміщення з картинами перед журналістами не наважилися. Нині до музею приїхала поліція, є й нардепи від "Європейської солідарності".

Вранці Петро Порошенко презентував у цьому музеї колекцію 43 картин всесвітньо відомих художників. Саме через ці картини минулого тижня п'ятого президента викликали на допит до ДБР.

Попередній матеріал
Зґвалтування в Кагарлику: розпочалося судове засідання з обрання запобіжного заходу підозрюваним
Наступний матеріал
"Це і є реальне обличчя Зеленського" – Герасимов прокоментував штурм Музею Гончара
Loading...