КОРД повертається з Авдіївки
КОРД повертається з Авдіївки ГУ НП в Донецькій області

Спецбійців КОРД виводять з Авдіївки – поліція

Спецпризначенці пильнували безпеку в Авдіївці здебільшого у нічний час

Бійці спецпідрозділу КОРД, які несли посилену службу в Авдіївці, повертаються до місць постійної дислокації. Про це повідомляє прес-служба поліції Донецької області.

Як стало відомо, рішення про посилене патрулювання неодноразово обстріляного терористами міста прийняв начальник поліції Донеччини В'ячеслав Аброськін через те, що "саме у вечірній та нічний час терористи активніше здійснюють атаки на місто. Саме тоді в Авдіївці стає особливо страшно".

Як повідомили правоохоронці, з 29 січня (з початку загострення ситуації в Авдіївці), внаслідок обстрілів терористів загинуло п'ять мирних мешканців, поранення отримали більше 10 людей. Більше 370 будівель зазнали пошкоджень.

У результаті останніх обстрілів бойовиків, на чотири доби, до 27 лютого, мешканці міста залишалися без світла. Тому в неділю, 26 лютого, "для забезпечення публічної безпеки та надання допомоги мирним мешканцям в Авдіївку був відправленій загін з числа співробітників Корпусу оперативно-раптової дії (КОРД)".

"Бійці спецпідрозділу несли службу виключно у нічній час. Вони патрулювали вулиці, аби не тільки попередити факти мародерства та інших правопорушень, а й миттєво прийти на допомогу людям у разі необхідності. Черговий екіпаж на броньованому автомобілі "Варта" був готовий вирушити до будь-якої точки Авдіївки, аби у разі артилерійського обстрілу евакуйовувати людей", – зазначається в повідомленні поліції Донеччини.

У місті наразі продовжують працювати пункти поліції, де можна отримати всю необхідну допомогу. Електропостачання в Авдіївці відновлено, працюють чотири школи з п'яти. "Спецпризначенці повертаються до місця своєї постійної дислокації, та у разі потреби готові вирушити у найкоротші терміни до будь-якої точки області. Під особливо увагою – населені пункти на лінії розмежування", – додали в поліції.

Додамо, що саме "кордівці" допомагали евакуйовувати людей з палаючого будинку та багатодітну родину, оселю якої зруйнував снаряд.

Попередній матеріал
У перший день весни на українців чекає приголомшлива погода
Наступний матеріал
Для 300 тисяч українців заборонений в'їзд до Білорусі – МВС країни
Loading...

Авдіївка залишається епіцентром найінтенсивніших ворожих обстрілів на фронті

Президент у госпіталі особисто нагородив поранених захисників Авдіївки

Після потужних обстрілів мешканці Авдіївки досі залишаються без світла – ДСНС