Спека
Спека ednist.info

Шалена спека: температура у столиці побила два рекорди

Ніч проти 3 серпня стала найтеплішою за 137 років

У Києві спека побила два рекорди – 2 серпня температура стала найвищою середньодобовою температурою, а ніч проти 3 серпня – найтеплішою за останні 137 років.

Як повідомляє у четвер, 3 серпня, Центральна геофізична обсерваторія, температура в Києві на півтора градуса перевищила кліматичну норму.

"Серпень у столиці розпочався спекою, яка вже ознаменувалась двома температурними рекордами. За даними спостережень метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії 2 серпня середньодобова температура повітря у Києві досягла +28,9°С, таким чином було на 0,6°С перевищено попередній температурний рекорд для цього дня, який було встановлено у 2010 році. Ніч на 3 серпня виявилась найтеплішою за 137 років метеорологічних спостережень у столиці", – йдеться в повідомленні. 

У геофізичній обсерваторії також припускають, що зважаючи на прогноз Українського гідрометцентру це, певно, не останній температурний рекорд цьогорічного літа.

Варто зазначити, що перший температурний рекорд літа 2017 був зафіксований у липні. Так, ніч 22 липня стала найтеплішою за 137 років метеорологічних спостережень.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Спідничний протест: У Великій Британії школярі через спеку знехтували звичним дрес-кодом

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Держзрада Януковича: чим завершилося судове засідання
Наступний матеріал
Держзрада президента-втікача: Суд допитає екс-представника України в ООН через лист Януковича Путіну
Loading...

Перша жертва шаленої спеки: у Луцьку в тролейбусі померла жінка

"Сюрприз літа": У Києві через спеку рівень забруднення повітря перевищив норму в декілька разів

"Міста плавляться": дайджест, як спека крокує Україною