Кандидат у губернатори Аризони бомжував у Чернівцях [відео]

  Із Америки з любов`ю. Колишній кандидат у губернатори штату Аризона близько тижня бомжував на вокзалі у Чернівцях. До міста потрапив у пошуках дівчини, з якою кілька місяців переписувався в інтернеті. Про пригоди та поневіряння американця в Україні - далі у сюжеті.

  Незвичного безхатька виявили волонтери громадської організації під час рейду на залізничному вокзалі Чернівців. Чоловік був змучений і брудний, проте говорив англійською, мав при собі комп`ютер і діловий костюм. На той час він уже п’ять днів жив на  вокзалі.

  Адрій Малов, заступник директора ГО "Народна допомога": "Які там проблеми – видно з першого погляду, треба було помитись, поїсти, зігрітись. Тому запропонували йому поїсти, засоби особистої гігієни та гарячий душ. Деякі свої речі він виправ сам".

  Незвичний безхатченко мав документи - він виявився п`ятдесяти-трирічним громадянином США Кері Долего, полійцейським у відставці і колишнім кандидатом у губернатори шатату Аризона. У Чернівцях у нього перестала працювати кредитка, жодних знайомих у місті - немає, розмовляє лише англійською. Залишалося ночувати на вокзалі. А це  далося взнаки - чоловік захворів на запалення легенів. За словами лікарів, американець поправляється, але інколи показує норов. 

  Світлана Коваленко, завідувач пульмонологічного відділення Чернівецької обласної клінічної лікарні: "Пациент как и все американцы – четко знает что ему нужно, он человек достаточно грамотный. Ну не вредный, бывают и вреднее, но требующий к себе определенного внимания".

  Саме у лікарні - Кері зустрівся із 29-річною чернівчанкою Юлією, до якої, власне, і приїхав. Виявилося - чоловік став жертвою інтернет-шахрайства. Зловмисник, видавши себе за Юлію, запросив американця на побачення у Чернівці.

  Юлія, чернівчанка (телефоном): "Зареєстрували з мого відома, але через певний час змінили пароль і логін і я цим сайтом не користувалась".

  Кері Долего, американець: "Це був хтось інший, хто писав з її мейлу. Вам таке відомо? І це був чоловік, який писав мені листи, як саме воно працювало я не знаю, але то була не вона".

  Дівчина каже - їй по-людському шкода чоловіка, який опинився у скруті, хоча і не з її вини. Сам Кері Долего додому не поспішає. Каже, в Україні залишилися незакінчені справи.   

  Оксана Денисюк, Андрій Соколовський, Чернівці, "5 канал" 

  Попередній матеріал
  Мультик про податки презентували у Києві
  Наступний матеріал
  Масшабні страйки паралізували Болівію
  Теги: