Соцопитування: лише 27% мешканців українських міст довіряють владі

  Лише двадцять сім відсотків мешканців українських міст довіряють органам державної влади. Такі результати отримав Київський міжнародний інститут соціології під час останнього телефонного опитування.
  Лідером довіри з-поміж держструктур є Національний банк України, але і йому схильні довіряти менше третини опитаних. Довіра до Кабміну та адміністрації Президента - на рівні 25-ти відсотків. Найменше довіряють Верховній Раді та Вищій раді юстиції - 21 та 18 відсотків відповідно. Водночас, більше половини респондентів заявили, що постійно слідкують за діяльністю уряду, Ради та адміністрації Президента. Інформацію про діяльність цих органів влади містяни отримують насамперед з телебачення - майже половина опитаних. І лише 19 відсотків шукають таку інформацію в Інтернеті.

  Володимир Паніотто, генеральний директор КМІС: "Рівень довіри одних людей до інших в суспільстві позначається на соціально-психологічному кліматі. Позначається і на економічних процесах. На довірі до банків. І на дуже різних процесах, які відбуваються у суспільстві".
  Попередній матеріал
  ЦВК зареєструвала уже більше 200 міжнародних спостерігачів
  Наступний матеріал
  У Києві руйнується ще одна пам`ятка архітектури [відео]
  Теги: