Сьомий рік поспіль при столичному кафе мешкає вовк [відео]

  Тісна клітка стала в`язницею для хижака. Сьомий рік поспіль при столичному кафе мешкає вовк. Еко-захисники кажуть: такі умови - непридатні для хижої тварини. Державні інспектори обмежуються приписами.

  Шість квадратних метрів - жила площа Вовчика, так називають волонтери хижака. Неприбрана клітка, відсутність даху, настилу та води. Захисники тварин неодноразово зверталися до власників тварин та державних установ, але життя сіроманця від того кращим не стало.

  Тетяна, Швець, голова спілки захисту тварин Шевченківського району: "Он лапочками разгребает, извините, мочу, а это амиак. На лапочках у него раны. Это использование животного в коммерционных целях".   

  На прохання знімальної групи "5 каналу" - показати дозвіл на утримання хижака, співробітники кафе відповідають, що документи зберігаються у господаря. А його місцеперебування, як виявилося, встановити непросто.

  Охоронець: "Все есть, это у хозяина. А где хозяин? Не знаю. Нету".

  У Державній екологічній інспекції кажуть, що дозволу на утримання вовка власник кафе не має. За словами чиновників, рішення про вилучення тварини може увхалити лише суд, а той наразі тільки штрафує господарів: перший раз на 51 гривню, вдруге - на 170.

  Володимир Боровик, перший заступниг голови Державної екологічної інспекції в м.Києві: "Наше завдання - легальність набуття тварини і в общем документи на утримання тварини. А то як його утримують, ми звертаємо увагу, можемо наказати за це, але самі умови обумовлюються в ветеринарних документах".
    
  У інспекції кажуть, що надали господарям новий припис, яким зобов`язали до 1 березня поліпшити умови утримання тварини: збудувати вольєр площею принаймні 20 квадратних метрів. Ті - нібито пообіцяли виконати.

  Анна Грішина, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Чергове виверження сіцилійського вулкана "Етна"
  Наступний матеріал
  Кучму не затримували в аеропорту "Київ"
  Теги:
  Loading...