Сьогодні виповнюється 60 років від дня народження В. Івасюка

  Сьогодні виповнюється шістдесят років від дня народження Володимира Івасюка. А у травні минає 30 років, як автора вже легендарних пісень "Червона рута", "Водограй", "Я піду в далекі гори", не стало.

  Місяць тому Генеральна прокуратура - поновила справу загадкової загибелі українського композитора і поета. Володимир Івасюк за своє недовге життя написав понад 100 пісень. Їх співають і сьогодні. У Львові Івасюка згадуватимуть на Личаківському цвинтарі, де він і похований. Популярні виконавці організували триденний мистецько-музичний проект. Твори української легенди виконують "Плач Яремії", "Піккардійська терція", гурти "Дивні" та "Кому вниз". Учасники акції доводять - твори Івасюка актуальні і нині.

  Андрій Капраль, учасник музичної формації "Піккардійська терція": "Настільки розмах мелодій: від самих нижніх нот до самих високих, там є що показати оркестру, є де розгорнутися, є що показати вокалісту, є драматургія. Це не бірюлькі такі, як зараз часто пишуть - 2-3 ноти - постогнали і все, а тут є що співати і для вокаліста, і для співака - це є досить велика школа".

  Попередній матеріал
  Про рекордне падіння продажів звітують виробники авто
  Наступний матеріал
  Українки вибороли золото на чемпіонаті Європи з біатлону
  Теги:
  Loading...