slovoidilo.ua

Сьогодні війна вийшла за територію України - Порошенко з приводу трагедії з малайзійським літаком

  Збиття мирного літака є актом міжнародного тероризму, спрямованого проти всього світу. Про це у своєму зверненні з приводу трагедії з літаком авіакомпанії "Малазійські авіалінії" заявив президент України Петро Порошенко.


  "Сьогодні війна вийшла за територію України. Наслідки цієї війни вже докотилися до всього світу. Трагедія, яка трапилося сьогодні в небі над Донеччиною, - глибоко вражає навіть на звичному фоні сумних та приголомшливих подій, спричинених діями агресорів та бойовиків на Донбасі", - наголосив він.

  "Сьогодні терористи одним пострілом вбили майже 300 людей. Серед них жінки, діти, громадяни багатьох країн світу", - зазначив глава держави.

  Від імені України він висловив співчуття родинам та близьким загиблих.

  "Я хочу повідомити, що один із лідерів бойовиків у бесіді зі своїм закордонним російським куратором, полковником Головного розвідувального управління генерального штабу Збройних Сил Російської Федерації Василем Гераніним вихвалявся збитим лайнером. Черговим трофеєм встигли похвалитися й інші терористи-диверсанти", - зазначив президент.

  Порошенко зауважив, що за останні дні це вже третій трагічний випадок після того, як з російської території було збито українські військові літаки Ан-26 та Су-25.

  "За моїм дорученням уряд України створив державну комісію з розслідування причин катастрофи. До її роботи залучено фахівців Міжнародної організації цивільної авіації. А також представників Нідерландів, Малайзії та Сполучених Штатів Америки", - проінформував він.

  "Сьогоднішня трагедія, на жаль, зайвий раз довела, що тероризм не локальна, а світова проблема. А зовнішня агресія проти України - не лише наша проблема, це загроза європейській і глобальній безпеці. Її подолання потребує спільних зусиль", - підкреслив глава держави.

  За його словами, після ефективних дій української армії, найманці та їхній "старший брат" дедалі частіше та нахабніше вдаються до неприхованих військових дій проти нашої держави.

  "Українську територію обстрілюють з теренів сусідньої країни, збивають літаки, постачають професійні кадри та сучасну бойову техніку. Гібридна війна набуває незаперечних ознак зовнішньої агресії", - заявив він.

  "Сьогодні весь світ побачив справжнє обличчя агресора, адже збиття мирного літака - є актом міжнародного тероризму, спрямованого проти всього світу", - наголосив президент.

  Попередній матеріал
  Malaysia Airlines назвала національності загиблих пасажирів збитого літака
  Наступний матеріал
  МЗС України звинувачує Росію у агресії
  Теги:
  Loading...