5.ua

МЗС України звинувачує Росію у агресії

  Міністерство закордонних справ України з глибокою тривогою та обуренням заявило про безпосередню участь Російської Федерації в ескалації ситуації на сході України. Відповідна заява оприлюднена минулої ночі.


  "Свідченням того, що ця участь давно перейшла межі суто військово-технічної, фінансової та інформаційної підтримки бойовиків, які чинять терор у нашій державі, стала ціла низка фактів обстрілу сил АТО з території Російської Федерації підрозділами її збройних сил", - зазначили у МЗС України.

  У відомстві також підкреслили, що черговим неспростовним підтвердженням безпосередньої причетності Росії до вбивств українських військовослужбовців та цивільного населення стали відеодокази обстрілу за допомогою реактивних систем залпового вогню БМ-21 "Град" території України, що здійснювався з вогневої точки поблизу міста Гуково Ростовської області Російської Федерації.

  Цей факт у МЗС України розцінили не інакше, як здійсненням акту агресії, що є грубим порушенням загальновизнаних принципів міжнародного права та міжнародним злочином, а тому вимагає невідкладного рішучого засудження з боку всього міжнародного співтовариства та скоординованих дій для стримування агресивних планів Росії.

  "Закликаємо світову спільноту дати оцінку діям Російської Федерації, які не тільки є загрозою територіальній цілісності України та її громадянам, а й міжнародному миру та безпеці", - заявили у МЗС України.
  Попередній матеріал
  Сьогодні війна вийшла за територію України - Порошенко з приводу трагедії з малайзійським літаком
  Наступний матеріал
  Львів'ян, які загинули під Зеленопіллям, поховають на Личаківському цвинтарі
  Теги:
  Loading...