Сьогодні у Києві відбудеться акція на підтримку Умерова та всіх ув’язнених кримських татар

  Акція на підтримку заступника голови Меджлісу і всіх ув'язнених окупаційним режимом Росії кримських татар відбудеться сьогодні в середмісті столиці

  Розпочнеться вона біля алеї Героїв Небесної Сотні об 11 годині. Активісти збираються вивісити банер на підтримку Умерова, якого вже понад два тижні примусово утримують в психіатричній лікарні. Відвідати мітинг на підтримку кримських татар закликав і сам Ільмі Умеров.

  На його сторінці у Facebook написано, що демонстрація проти репресій в Криму має привернути увагу саміту G20 в Китаї. Напередодні у столиці вже проводили акцію підтримки, активісти збиралися біля російського посольства.

  Нагадаємо, справу проти Ільмі Умерова ФСБ Росії порушила 12 травня за начебто заклики в ефірі телеканалу ATR, які загрожували цілісності РФ. З 18 серпня Умеров перебуває на примусовій стаціонарній судово-психіатричній експертизі, його здоров'я погіршується. У 59-річного лідера кримських татар цукровий діабет, хвороба Паркінсона, чоловіку була проведена операція на серці.

  Попередній матеріал
  Меркель і Олланд обговорять питання України на саміті G-20
  Наступний матеріал
  Розенко: Реальним вимушеним переселенцям відновили усі соцвиплати

  Дочка Умерова повідомила, що окупанти можуть його звільнити 7 вересня

  Представники різних релігій об'єднали зусилля заради Умерова – донька заступника голови Меджлісу

  Донька Умерова: "У палаті немає дверей і тато щоночі чує крики психічно хворих"

  Британія закликала Росію звільнити Умерова і повернути окупований Крим