мітинг під ГПУ 5 канал

Сьогодні під ГПУ відбулася акція протесту

Кількасот протестувальників пікетували зранку Генеральну прокуратуру

Учасники акції обурені останніми подіями, які відбулися у відомстві. Зокрема кажуть, що виступають проти звільнення слідчих у справі так званих "діамантових прокурорів".

Також незадоволення викликають результати переатестації прокурорів, після якої більше 70% залишилися на своїх посадах. Найбільше ж нарікань в учасників акції на діяльність генерального прокурора.

Віктора Шокіна закликають швидше відправити у відставку, а нового прокурора призначити через відкритий конкурс. Навіть пропонують свою кандидатуру, яку підтримали адвокати Героїв Небесної сотні. Це прокурор Горбатюк, який веде справу щодо розстрілу учасників Євромайдану.

"Ми прийшли, тому що нам не подобається те, що відбувається в країні. Ніякі кримінальні злочини не розслідуються", - зазначають активісти.

"Я прийшла підтримати команду Сакварелідзе, яких усувають від справи "діамантових прокурорів", - додала інша активістка.

"Ми вимагаємо генерального прокурора пояснити, що відбувається. Друге: ми вимагаємо, аби у спокої залишили тих прогресивних людей, які представили себе альтернативою до колишньої системи. Третє: ми вимагаємо негайного звільнення генпрокурора Шокіна за неспроможність довести, що справедливість у цій країні можлива. Четверте: ми вимагаємо, щоб генеральний прокурор не був частиною політичної домовленості і розподілу посад в Кабміні, а розглядався публічно", - додала нардеп від БПП Світлана Заліщук.

Нагадаємо, напередодні, 24 березня, заступник генпрокурора Давід Сакварелідзе заявив, що Генеральна прокуратура дозволила проводити обшуки та прослуховування слідчих у справі так званих "діамантових прокурорів".

Водночас у ГПУ заявили, що інформація Сакварелідзе про начебто звільнення з посади працівників колишнього управління з розслідування у кримінальних провадженнях стосовно працівників прокуратури та інформаційної безпеки не відповідає дійсності.

Попередній матеріал
Росія перекинула до Харцизька черговий ешелон з боєприпасами
Наступний матеріал
У Філіппінах місцеві католики відзначили Страсну п'ятницю перед Великоднем
Теги:
Loading...

Сакварелідзе: ГПУ дозволила прослуховування слідчих у справі так званих "діамантових прокурорів"

Гройсман анонсував дату розгляду відставки Шокіна

Засідання суду у справі "діамантових" прокурорів перенесли на 4 квітня