Сьогодні - День шульги (РОЗШИРЕНО)

  День шульги відзначають сьогодні в усьому світі. За статистикою, кожен десятий вправно використовує свою лівицю. Лікарі сьогодні одностайні: перевчати лівшей в жодному разі не можна. Тим більше, що всі ліворукі, здебільшого унікальні і творчі особистості.
  Відомий акордеоніст Ігор Завадський з чотирьох років почав писати лівою. Згадує, у школі намагалися перевчити. Не вийшло. Нині відомий музикант пишається тим, що він не такий як усі. Лівицею він не лише вправно імпровізує на акордеоні, а й грає у теніс. Каже, День шульги для нього особливе свято.

  Ігор Завадський, акордеоніст: "У меня весь день праздничное настроение, я в течении дня думаю, какой же я молодец, что леворукий. Спасибо конечно папе-маме. У нас семеро в семье, я единственный леворукий. Никого нет левшей, но я просто эксклюзив, поэтому....."

  Ганна Мірошниченко, 5 канал: "Показовий футбольний матч для знімальної групи П`ятого каналу. Найкращий удар - лівою".

  Психіатр, Анатолій Чуприков досліджує ліворуких понад 30 років. Каже, головне їх зберегти і в жодному разі не перевчати. Адже шульги - люди унікальні. Хоча у побуті їм важкувато.

  Анатолій Чуприков, зав. кафедри дитячої психіатрії: "В інтернете левша между прочим открыла магазин товаров для леворуких. Она выписывает их из-за рубежа, поэтому всегда можна приобрести всё, что вам хочеться. И ножницы для левой руки, и кружку, и часы, на которых стелка может идти в противоположную сторону и цифры будут расположены с противоположной стороны и ручка заводная тоже".

  Сьогодні і вчителі, і вихователі, здебільшого на боці лікарів. Однак дехто таки продовжує дітей перевчати. П`ятирічний Петрик - лівша. Хоча дитсадок вже встиг накласти відбиток. Тому хлопець вправно володіє обома руками.

  Грати лівою у футбол Ігорю Завадському звично и легко. На відміну від роздачі автографів. Лівою.

  Анна Мірошниченко, Максим Шинкаренко, 5 канал
  Попередній матеріал
  Фестиваль феєрверків у Криму
  Наступний матеріал
  Археологи підняли з дна Дніпра корму старовинного козацького судна
  Теги:
  Loading...