5.ua

Слухання позову депутата Дерев’янка до МВС по суті відбудеться 23-го січня [відео]

  Окружний адмінсуд Києва зобов’язав МВС надати документи, на підставі яких бійці спецпідрозділу «Беркут» перебували у центрі Києва протягом останнього місяця та розганяли активістів під час акцій протесту.

  Про це заявив нардеп Юрій Дерев'янко, який і подав позов проти міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка. Депутат вважає: саме чільник МВС винний у розгонах мітингувальників. Розгляд цієї справи по суті відбудеться лише за місяць - 23-го січня. Тим часом, будівлю суду пікетували активісти Євромайдану, які вимагали покарати міністра та розслідувати дії його підлеглих.

  Юрій Дерев’янко, народний депутат, позафракційний: «Відповідно до чинного законодавства не можна використовувати спецпідрозділи, в тому числі спецпідрозділ «Беркут» проти мирних громадян. Ми бачили, що внутрішні війська використовувалися для виконання судових рішень у тому числі. Цього не має в законі. Не повинні міліціонери лякати людей своєю зброєю, своїм зовнішніх виглядом. Космонавти в шоломах і в бронежилетах, коли люди виходять на мирні акції. Дуже дивна видається позиція міністра внутрішніх справ, коли він не реагує на такі об’єктивні правопорушення».

  Попередній матеріал
  Прибічники антимайдану створять власну громадську ініціативу [відео]
  Наступний матеріал
  Адмінсуд Києва зобов’язав МВС надати документи, на підставі яких бійці «Беркуту» перебували у центрі Києва та розганяли активістів під час акцій протесту
  Теги:
  Loading...