Адмінсуд Києва зобов’язав МВС надати документи, на підставі яких бійці «Беркуту» перебували у центрі Києва та розганяли активістів під час акцій протесту

  Окружний адмінсуд Києва зобов’язав МВС надати документи, на підставі яких бійці спецпідрозділу «Беркут» перебували у центрі Києва протягом останнього місяця та розганяли активістів під час акцій протесту.

   

  Про це заявив нардеп Юрій Дерев'янко, який і подав позов проти міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка. Депутат вважає: саме чільник МВС винний у розгонах мітингувальників. Розгляд цієї справи по суті відбудеться  лише за місяць - 23-го січня. Тим часом, будівлю суду пікетували активісти Євромайдану, які вимагали покарати міністра та розслідувати дії його підлеглих.

  Юрій Дерев’янко, народний депутат, позафракційний: «Відповідно до чинного законодавства не можна використовувати спецпідрозділи, в тому числі спецпідрозділ «Беркут» проти мирних громадян. Ми бачили, що внутрішні війська використовувалися для виконання судових рішень у тому числі. Цього не має в законі. Не повинні міліціонери лякати людей своєю зброєю, своїм зовнішніх виглядом. Космонавти в шоломах і в бронежилетах, коли люди виходять на мирні акції. Дуже дивна видається позиція міністра внутрішніх справ, коли він не реагує на такі об’єктивні правопорушення».

  Попередній матеріал
  Слухання позову депутата Дерев’янка до МВС по суті відбудеться 23-го січня [відео]
  Наступний матеріал
  Азаров летить завтра до Москви на засідання Вищої Євразійської економічної ради
  Теги:
  Loading...