Мар'яна Безугла
Мар'яна Безугла Мар'яна Безугла

"Слугу" Безуглу хочуть виключити з парламентського Комітету нацбезпеки та оборони – подробиці

Читайте по-русски
Відповідний проєкт постанови подав її колега по фракції Федір Веніславський

Народну депутатку Мар'яну Безуглу ("Слуга народу") хочуть виключити з Комітету нацбезпеки та оборони. Відповідний проєкт постанови подав її колега по фракції Федір Веніславський. Про це повідомляє LB.UA.

Нардеп Веніславський вважає, що Безугла надала колегам по комітету "завідомо недостовірну інформації, що саме по собі містить ознаки кримінального правопорушення".

Також Веніславський в коментарі LB сказав, що "у пояснювальній записці все чітко зазначено".

У записці до проєкту стверджується, що "на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки 16 лютого 2023 року, під час розгляду у другому читанні проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань національної безпеки і оборони щодо зміцнення демократичного цивільного контролю над Збройними Силами України, удосконалення об'єднаного керівництва силами оборони держави та планування у сферах національної безпеки і оборони (реєстр. № 4210) народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Мар'яна Володимирівна Безугла надала народним депутатам України – членам Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки завідомо недостовірну інформацію щодо попереднього узгодження нею особисто редакції підготовленого до другого читання тексту проєкту Закону №4210 з Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України, про що свідчить аудіозапис засідання Комітету. При цьому жодних документів на підтвердження цієї інформації членам Комітету надано не було".

Пояснювальна записка
Пояснювальна запискаскріншот

"Одночасно, як свідчить лист начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирила Буданова від 22.02.2023 року No222/6/78 на ім'я голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександра Завітневича, проєкт Закону №4210 Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України не підтримується", – мовиться в повідомленні.

"Таким чином, народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Мар'яна Володимирівна Безугла свідомо ввела в оману народних депутатів України – членів Комітету шляхом надання народним депутатам України завідомо недостовірної інформації, що саме по собі містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 351 Кримінального Кодексу України. Окрім цього, надання народним депутатам України – членам Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки завідомо недостовірної інформації з метою спонукання їх до ухвалення чи не ухвалення рішень з питань, що розглядаються Комітетом, становить безпосередню загрозу національній безпеці України, особливо в умовах воєнного стану. Такі дії народного депутата України свідчать про неналежне виконання нею, як заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, своїх обов’язків, а її подальша робота в Комітеті з питань національної безпеки, оборони та розвідки створює загрози національній безпеці України в умовах воєнного стану", – зазначається в записці.

Пояснювальна записка
Пояснювальна запискаскріншот

Читайте також: Гайдай жорстко потролив "слугу" Безуглу.

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

Дивіться також відео за темою:

Прозапас про Безуглу.

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

 

Попередній матеріал
У НАТО розповіли, що буде після війни та коли Україна зможе приєднатися до Альянсу
Наступний матеріал
За два дні по Україні відбулося 30 зібрань руху "ПВК Редан", затримано понад 700 осіб
Loading...
Справа "вагнерівців": голова псевдоТСК Безугла вже тиждень не викликає Бутусова для свідчень

Справа "вагнерівців": голова псевдоТСК Безугла вже тиждень не викликає Бутусова для свідчень

Спецоперацію готували 18 місяців, і ФСБ про неї не знала: журналіст Bellingcat заперечив версію ТСК Безуглої щодо "вагнергейту"

Спецоперацію готували 18 місяців, і ФСБ про неї не знала: журналіст Bellingcat заперечив версію ТСК Безуглої щодо "вагнергейту"

Безугла, оголосивши прізвища свідків, поставила їх під загрозу – Лапін про справу "вагнерівців"

Безугла, оголосивши прізвища свідків, поставила їх під загрозу – Лапін про справу "вагнерівців"