Слов`янськ: водогони розбирають на метал, щоб виплатити зарплатні борги

  Слов`янський водоканал на Донеччині, щоб виплатити заборговану зарплату працівникам, розбирає на металолом очисні споруди та водогони. Підприємств завинило людям понад два з половиною мільйони гривень.

  Механічні граблі для очищення стічних вод, порізали на металобрухт одними з перших. Пристрій вийшов з ладу, а на його ремонт не було коштів. Тепер люди працюють вручну. До таких заходів на Слов’янському водоканалі вдаються через заборгованість робітникам. Працівники підприємства уже півроку не бачили зарплати. Отримати зароблене  люди намагаються через суди або звільняються.

  Обладнання на об`єктах водопостачання зношено на 75 відсотків. Щодня виникають аварійні ситуації. Грошей  підприємство не має ані на зарплату, ані на ремонт.

  Юлія Божко, 5 канал: "Центральна насосна станція зараз повністю затоплена. Спуститися туди неможливо. Дві помпи, які мають відкачувати стоки в аварійному стані. Якщо вони зупиняться, нечистотами заллє все курортне місто".

  Тарифи на воду в Слов`янську - найвищі в області.  Попри це, вартість послуги не покриває витрат на енергоносії. Чиновники чекають допомоги з держбюджету.

  Слов`янський водоканал планує реалізувати 30 тонн демонтованого металобрухту, а вторгованими грошима розрахуватися із боргами по зарплаті.

  Якщо зароблене працівникам водоканалу не виплатять - вони обіцяють припинити обслуговування об`єктів, а це загрожує комунальною катастрофою.

  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Слов`янськ, Донеччина, 5 канал


  Попередній матеріал
  Кількість жертв повені в Італії зросла до 9 осіб
  Наступний матеріал
  Футбольний матч між спортсменами й в`язнями [відео]
  Теги: