Футбольний матч між спортсменами й в`язнями [відео]

  Футбольний матч між арештантами слідчого ізолятора та професійними спортсменами провели у Дніпропетровську. Адміністрація закладу каже – у такий спосіб хотіли простимулювати утриманців СІЗО виправитися та швидше повернутися до нормального життя.

  У Дніпропетровському СІЗО перебуває близько трьох тисяч людей, які чекають на вироки суду. Ще понад двісті засуджених відбувають покарання. Для них керівництво закладу і влаштувало розвагу – запросили гостей зіграти у футбол за колючим дротом.

  Розбійники, грабіжники та хулігани грають проти тренерів та спеціалістів міського відділу молоді та спорту. Суддя обіцяє не судити суворо команду арештантів.

  Одночасно на полі – вісім гравців, більше невеликий майданчик не вміщає. За глядачів – засуджені, для них сьогодні влаштували вільний від роботи день. Емоції - зашкалюють.

  Свою команду арештанти нарекли "сотка", так називають корпус, в якому вони мешкають. У команду брали усіх охочих.

  Дмитро Кістімов відбуває покарання за грабіж. За ґратами він вуе півтора року. Щодня працює в ремонтній бригаді, ввечері протягом двох годин грає у футбол. Каже – рахунок у цій грі не має значення.

  Спортсмени запевняють – у грі арештантів не жаліють.

  Професіонали підтвердили свій статус та перемогли збірну СІЗО з рахунком 9-7.

  Марія Вяткіна, 5 канал: "Адміністрація СІЗО обіцяє проводити такі футбольні зустрічі раз на місяць. На спільні ігри з ув`язненими будуть запрошувати професійних спортсменів та членів громадських організацій".

  Марія Вяткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровськ, 5 канал

  Попередній матеріал
  Слов`янськ: водогони розбирають на метал, щоб виплатити зарплатні борги
  Наступний матеріал
  Син Муаммара Каддафі хоче здатися Міжнародному трибуналу
  Теги: