фото Думская

Буревій в Одесі: епідеміологи закликали відпочивальників відмовитись від купання у морі

У СЕС повідомили, що самоочищення морської води відбудеться не раніше четверга 11 серпня

Внаслідок зливи в Одесі, що сталася у неділю, 7 серпня, випала велика кількість опадів (до 55 мм), що призвело до підтоплення багатьох вулиць і скиду нечистот у Чорне море. З урахуванням цього, фахівці санепідемнагляду закликали відпочивальників утриматись від купання у морі. Про це повідомила керівник Управління з організації держсанепідемнагляду Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області Лідія Степанова, передає "Укрінформ".

Зазначається, що епідеміологи не радять гостям міста, що прибули на відпочинок, купання в морі поряд з міськими пляжами.

"Через підтоплення вулиць Одеси внаслідок зливи, що супроводжувалася буревієм, у прибережні води Чорного моря потрапило багато нечистот з берегових схилів. Наші фахівці зафіксували також аварійні скиди зливової каналізації. Тому ми не рекомендуємо відпочивальникам купання в морі протягом 8-10 серпня", – зазначила Степанова.

Вона також підкреслила, що самоочищення морської води може відбутися не раніше четверга, коли фахівці держсанепідемнагляду відбиратимуть проби морської води у створах спостережень для лабораторних досліджень.

"Про відповідність морської води нормативним вимогам за санітарно-мікробіологічними показниками буде відомо у п'ятницю. Результати аналізів проб води буде оприлюднено", - додала Степанова.

Наслідки негоди можна побачити нижче:

Попередній матеріал
У Луганському російські окупанти "поливали вогнем" українські сили зі 152-мм зброї – штаб
Наступний матеріал
Обов'язкове медичне страхування з 2018 року: до ВР внесли проект закону
Теги:
Loading...

В Одесі під загрозою руйнування опинилися житлові будинки

Цього літа в Одесі відбудеться фестиваль квір-культури та представників ЛГБТ-спільноти

Під Одесою шторм змив у море маєток Литвина

На Одещині під час шторму загинули дві дитини та двоє їх рятівників