5 канал

Скібіцький розповів, які задачі ставить РФ перед диверсантами

Розвідка постійно фіксує підготовку диверсійно-розвідувальних груп, які готуються і потім перекидаються на українську територію

Про це в ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний день" заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

"Якщо говорити про воєнну розвідку, то ми постійно фіксуємо підготовку диверсійно-розвідувальних груп, які готуються і потім перекидаються на нашу територію. Зрозуміло, що одна із задач цих диверсійно-розвідувальних груп – не просто здійснювати якісь диверсії, а й готувати базу для того, щоб можна було її використовувати при подальших діях. А це передбачає і вербування місцевого населення, і створення схронів, тайників, де можна переховувати зброю та боєприпаси, які потім використовуються під час виконання спеціальних завдань. І реально ця робота ведеться дуже активно і ВСБ РФ, які постійно присутні на окупованих територіях, і Головним розвідувальним управлінням генерального штабу Росії – це їхнє завдання", – зазначив Скібіцький.

У розвідці повідомили, що у розпорядженні бойовиків так званого першого і другого армійських корпусів, які воюють на Сході України, нині перебуває 35 тисяч особового складу, 650 танків, майже 300 реактивних систем залпового вогню і 8 сотень БМП та БТРів.

Попередній матеріал
"За значний внесок в теорію контрактів": стало відомо, хто виборов Нобелівську премію з економіки
Наступний матеріал
Парцхаладзе пояснив, як від мільярдного бізнесу у декларації залишилось 1,4 млн грн – інтерв'ю

У розвідці порахували, скільки військових та ворожої техніки нині перебуває на Сході

У розвідці повідомили про втрати ЗС Росії за добу на Донбасі