Скасувати закон "Про захист суспільної моралі" вимагали під АП [відео]

  Скасувати закон "Про захист суспільної моралі" вимагали сьогодні під Адміністрацією Президента. На Банковій зібралися понад півтора десятка правозахисніків.

  Із собою вони принесли репродукції всесвітньовідомих картин та книжки класиків світової літератури. За твердженням активістів, згідно із чинним законом про суспільну мораль усі ці твори можуть бути визнані порнографічною продукцією, оскільки мають відверто еротичний характер. Під час мітингу учасники акції передали представнику Адміністрації Президента величезну коробку сірників та звернення - щоби Глава Держави зробив вибір: або спалити книжки, або дослухатися до вимог мітингувальників - і скасувати закон.

  Костянтин Рєуцький, правозахисник: "Ми от наводимо приклад відомої скульптури Давід Мікеланджело. Згідно з критеріями національної експертної комісії - це можно кваліфікувати як порнографія, тому що можна сказати, що це самоцільна демонстрація статевих органів. Крім того, є такі незрозумілі критерії, як відсутність художньої цінності".  

  Володимир Чемерис, правозахисник: "Правозахисники одразу виступали проти цього закону, але за той час, коли він був прийнятий, став використовуватися для заборони творів мистецтва, таких як книжка покійного Олеся Ульяненка і для переслідування громадських активістів".

  Попередній матеріал
  У Чернівцях відзначають 70-річчя Миколайчука [відео]
  Наступний матеріал
  Перший фестиваль косарів влаштували на Закарпатті [відео]
  Теги: