Скарги Парубія та Гримчака суд розгляне 3 червня

  Скарги нардепів Андрія Парубія та Юрія Гримчака про порушення проти них кримінальної справи судді розглядатимуть 3 червня. Таке рішення ухвалив Печерський райсуд Києва.

  Установа має з`ясувати законність постанови прокуратури Києва - про порушення проти парламентаріїв кримінальної справи. Перенесення засідання суд аргументував тим, що прокуратура не надала достатньо документів. Про це "5 каналу" повідомив Андрій Парубій. Перенесення засідання він назвав політичною грою і зауважив, що таким чином на нього здійснюється психологічний тиск.

  Інший обвинувачений прокуратурою народний депутат - Юрій Гримчак - тепер у лікарні. Його шпиталізували напередодні увечері з підозрою на інфаркт. Лікарі виявили у депутата порушення кровообігу мозку.

  Нагадаємо, прокуратура Києва порушила кримінальну справу проти нардепів за фактом незаконного впливу на діяльність голови Верховної Ради під час засідання 27 квітня. Тоді опозиція намагалася завадити ратифікації угоди про продовження перебування Чорноморського флоту Росії в Україні. Обвинувачені депутати оскаржили дії прокуратури - окремо. Суд об`єднав ці звернення в одне провадження.

  Попередній матеріал
  Викладача геометрії допитали у Секретній службі США
  Наступний матеріал
  Арештанти київського СІЗО звертаються до Євросуду (відео)
  Теги: