Міністерство з питань тимчасово окупованих територій

Швейцарія направила на Донбас п'ятий гуманітарний вантаж

Йдеться про 50 вагонів із матеріалом для очищення питної води

Уряд Швейцарії доправив на Схід України п’ятий гуманітарний вантаж. Про це інформує прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій у середу, 14 вересня.

Як повідомляється, до Донецька прибули 50 вагонів із 3500 тоннами кварцового піску для очищення води. Вже вдруге Швейцарія використала залізничний транспорт для доставки гуманітарного вантажу через лінію розмежування.

"Для  належного функціонування державної системи водопостачання в Донецькій області гуманітарна допомога партнерів є неоціненною, адже таким чином забезпечується безперешкодний та постійний доступ до питної води для місцевого населення по обидва боки лінії розмежування, а це майже 4 млн жителів", - зазначили у відомстві.

/
/

Стало відомо також, що з квітня 2015 по травень 2016 року Швейцарія вже доправила на Донбас чотири гуманітарні місії. Це майже 2 тисячі тонн хімічних реагентів для очищення води та предметів медичного призначенн й декілька установок для виробництва хлору, які прибули до Дніпра, Курахового, Покровська (на підконтрольній уряду України території), а також Донецька (тимчасово окупована територія).

Як зазначається, усі ці заходи допоможуть компанії забезпечити регулярне водопостачання для населення по всій Донецькій області.

Нагадаємо, 8 вересня  з Франції до лікарні у Дніпрі надійшла гуманітарна допомога: 25 зручних ліжок для хворих.

Попередній матеріал
Брифінг щодо викриття діяльності організованого злочинного угрупування - завершено
Наступний матеріал
Зловмисники почали організовувати в регіонах "псевдоНАБУ"

До лікарні у Дніпрі з Франції надійшла гуманітарна допомога: 25 зручних ліжок для хворих

США додатково надають Україні понад $28 млн гуманітарної допомоги

Обереги, закрутки та солодощі: волонтери з Прикарпаття зібрали 15 тонн допомоги бійцям АТО

Чого чекати Україні після саміту: безпрецедентний обсяг допомоги НАТО