Шоколадну новорічну ялинку змайструвавли в Ужгороді [відео]

  Шоколадну новорічну ялинку змайструвавли в Ужгороді. Український шоколатьє разом із дітками з угорськомовних багатодітних сімей протягом 2 годин трудилися над створенням солодкого дерева. Що з того вийшло - бачили кореспонденти "5 каналу".

  11 річна Світлана вправно справляється із виготовленням шоколадних цуерок. Лише за дві години самостійно зробила 9-ть великих та кілька десятків дрібних смаколиків. Ними - планує прикрасити солодку ялинку.

  Свілана Андраш: "Мені сподобався сам процес виготовлення іграшок, як ми їх виливали із шоколаду  і які вони гарні вийшли".

  Для цих дітей відвідини кондитерського цеху – справжня подія. Такої кількості шоколаду вони у своєму житті не бачили, а участь у створенні диво-ялинки – викликала справжнє захоплення.

  Богдан Лобковський: "Я ніколи не бачив стільки шоколаду, ніколи".

  Цьогорічну новорічну ялинку український шоколатьє Валентин Штефаньо - створює у стилі фьюжн. Спонтанна ранкОва ідея уже до вечора набула оригінальної форми та символічного змісту.

  Валентин Штефаньо, шоколатьє: "Пошло около 15 килограмм шоколада, черный мы использовали шоколад, рост ее получился метр 20 с копейками, где-то около этого. Любая форма трехугольная она перед Новым годом будет напоминать только одно дерево – елочку".

  Що далі робити з рукотворним деревцем - ще не вирішили. Ймовірно, його продадуть, щоби на виручені кошти - купити дітям з малозабезпечнних сімей подарунки.

  Світлана Максимова, Микола Скунць, Закарпаття "5 канал".

  Попередній матеріал
  Пенсіонерка зі Львова і школярка з Житомира найкраще впоралися із "Диктантом національної єдності"
  Наступний матеріал
  Розвалити захисні мури поблизу президентського палацу спробували єгипетські протестувальники
  Теги:
  Loading...