Пенсіонерка зі Львова і школярка з Житомира найкраще впоралися із "Диктантом національної єдності"

  Сімдесятидворічна пенсіонерка зі Львова і восьмикласниця з Житомира найкраще впоралися із "Диктантом національної єдності". Його, нагадаємо, традиційно, у День української писемності - девятого листопада, писали усі охочі під диктовку радіоведучого.

  Сьогодні ж, у стінах "Українського радіо", нагороджували найграмотніших. Дві переможниці - не припустилися жодної помилки. І за це отримали по п`ять тисяч гривень, радіоприймачі, книжки, географічні атласи і тлумачні словники. Ще тридцять п`ять учасників припустилися однієї помилки. Загалом листи із диктантом на адресу організаторів надіслало більше п`ятнадцяти тисяч людей з усіх областей України і з одинадцяти країн світу. Наймолодшій дописувачці - чотири роки, найстаршій - дев`яносто чотири. 

  Дана Памірська, школярка, переможниця акції "Всеукраїнський радіодиктант національної єдності": "Дійсно, було важко, адже були слова, які я дивилася деякі в словнику і перевіряла свої знання. Було трошки важко".

  Софія та Анатолій Бондарі, учасники акції "Всеукраїнський радіодиктант національної єдності": "Я писала, а він сидів рядом, я писала".

  Попередній матеріал
  Наступне засідання ради Україна-ЄС відбудеться уже влітку 2013
  Наступний матеріал
  Шоколадну новорічну ялинку змайструвавли в Ужгороді [відео]
  Теги:
  Loading...