Зорян Шкіряк
Зорян Шкіряк 5 канал

Шкіряк пояснив, чому протести "євробляхерів" – це більшовизм

Ніхто не може шантажувати своїми забаганками всю Україну

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк пояснив, чому протести "євробляхерів" – це більшовизм і розповів, як багато ДТП вчиняється за участі авто на іноземній реєстрації.

"Це катастрофа. В нас, фактично, кожне друге-третє правопорушення здійснюється на "євробляхах". У тому числі тяжкі – з тяжкими наслідками. Навіть більше, коли я сідаю за кермо – я їх боюся, намагаюся триматися від них подалі та об'їжджати їх. На жаль, такі тенденції спостерігаються дуже чітко", – зазначає Шкіряк. 

"Але найголовніше, що мені особисто неприємно в цих протестах (я навіть не про вимоги і не про форми), а про те, що час від часу вони схожі на відвертий більшовизм, коли плюють в обличчя, лають останніми словами, кидаються з кулаками, абсолютно необ’єктивно нападаючи на тих чи інших людей", –зазначив радник глави МВС. 

Шкіряк також наголосив: "Не можна шантажувати своїми забаганками всю Україну". 

Продовження розмови – далі у відео: 

Нагадаємо, 21 листопада МВС ухвалило рішення розчистити всі траси від "євробляхерів". Невдовзі представники мітингарів заявили про припинення акції протесту. 

Попередній матеріал
Біля Полтави "євробляхери" накинулися на двох водіїв фур – відео
Наступний матеріал
Суцільні перешкоди: як люди з вадами зору борються з МАФами на "Дарниці"
Loading...