5 канал

Шкіряк пояснив, чому Деканоідзе пішла у відпустку

Між ситуацією у Кривому Озері і відпусткою Хатії Деканоідзе немає ніякого зв'язку

Таке в ефірі "5 каналу" під час програми "Час. Підсумки дня" заявив радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк.

"Вона (Хатія Деканоідзе – 5.ua) пішла у відпустку у зв'язку з сімейними обставинами. Я думаю, що Хатія абсолютно адекватно відреагувала на ситуацію у Кривому Озері, вона відразу поїхала туди. Там, звичайно, працює комісія Національної поліції. Точно я знаю, що там знаходиться заступник Хатії Деканоідзе Костянтин Бушуєв. Сам склад комісії я не знаю, але вона активно працює. Ми вимагаємо відкритого публічного розслідування, зробимо все, щоб надати всю необхідну інформацію органам прокуратури", – заявив Шкіряк.

Як інформував 5.ua, в ніч на 24 серпня, в райцентрі Криве Озеро на Миколаївщині співробітники місцевого відділу поліції на смерть забили молодого чоловіка. Втім, поліція Миколаївської області оприлюднила іншу версію подій: там повідомили, що правоохоронці намагались вгамувати порушника, але останній чинив опір.

Нагадаємо, напередодні, 25 серпня, голова Нацполіції України Хатія Деканоідзе призначила на посаду начальника поліції Миколаївській області полковника поліції Юрія Мороза.

Попередній матеріал
Міносвіти звільнило в.о. ректора НАУ, який погорів на хабарі
Наступний матеріал
Головні події дня в одному відео: ректор-корупціонер, міст через Босфор, нова українська зброя
Теги:
Loading...
Деканоідзе призначила нового начальника поліції Миколаївщини

Деканоідзе призначила нового начальника поліції Миколаївщини

Деканоідзе про нового керівника відділення Нацполіції у Кривому Озері та організацію безпеки в регіоні

Деканоідзе про нового керівника відділення Нацполіції у Кривому Озері та організацію безпеки в регіоні