Хатія Деканоідзе 5 канал

Деканоідзе призначила нового начальника поліції Миколаївщини

За часів президентства Януковича полковник за власним бажанням звільнився з органів внутрішніх справ України

У четвер, 25 серпня, голова Нацполіції України Хатія Деканоідзе призначила на посаду начальника поліції Миколаївській області полковника поліції Юрія Мороза. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

Зазначається, що новопризначений керівник поліції Миколаївщини за часів президентства Януковича за власним бажанням звільнився з органів внутрішніх справ України. Після Революції Гідності полковник Юрій Мороз протягом чотирьох місяців працював начальником ГУ МВС у місті Києві, після чого обійняв посаду радника голови департаменту забезпечення діяльності голови Національної поліції України.

МВС

Мороз розпочав службу в органах внутрішніх справ оперуповноваженим районного управління столиці, згодом працював на оперативних та керівних посадах в ГУ МВС України у Києві, ще понад п’ять років керував Управлінням по боротьбі з організованою злочинністю Києва.

МВС

Нагадаємо, напередодні Деканоідзе анонсувала призначення нового голови поліції Миколаївської області.

Як інформував 5.ua, в ніч на 24 серпня, в райцентрі Криве Озеро на Миколаївщині співробітники місцевого відділу поліції на смерть забили молодого чоловіка. Втім, поліція Миколаївської області оприлюднила іншу версію подій: там повідомили, що правоохоронці намагались вгамувати порушника, але останній чинив опір.

Згодом суд заарештував трьох поліцейських у справі вбивства чоловіка у Кривому Озері.

Попередній матеріал
Відео-інтерв'ю В'ячеслава Кириленка
Наступний матеріал
Жахливі наслідки землетрусу в Італії: загинули 250 людей, ще понад три сотні отримали поранення
Теги:
Loading...

Аваков про події в Кривому Озері: будуть проведені зміни в керівництві Нацполіції Миколаївщини

Деканоідзе анонсувала призначення нового голови поліції Миколаївської області

На Миколаївщині чоловік помер після затримання - місцеві мешканці хотіли вчинити самосуд над поліцейськими

Віце-прем'єр-міністр: Сьогодні з одного боку суд над поліцейськими на Миколаївщині, з іншого у Тернополі прощаються з загиблими правоохоронцями