Насильство

"Щось трапилося в природі": батько ґвалтував власну 15-річну доньку з ДЦП

Поліція затримала зловмисника. У будинку виявили докази скоєння злочину

На очах у власного сина 40-річний чоловік ґвалтував свою дитину, яка з дитинства є інвалідом. У дівчинки діагностували ДЦП. Про таке повідомив перший заступник голови Нацполіції В'ячеслав Аброськін у власному Facebook

Як стало відомо, напередодні до поліції зателефонував юний хлопчина та повідомив, що батько ґвалтує його 15-річну сестру, яка є інвалідом дитинства з діагнозом ДЦП.

"Цей покидьок-батько, 1978 р.н., поліцією затриманий. В ході огляду вилучені докази", - написав Аброськін.

"Що буде далі? Суд, відсидить цей або інший покидьок, вийде, нова сім’я і знову зґвалтоване життя дитини... Бо через п’ять або десять років він вже нікому не буде відомим як ґвалтівнік дітей", - невтішно зазначає перший заступник голови Нацполіції.

Крім того, він укотре наголосив на необхідності створення реєстру статевих злочинців і посилення покарання за статеві злочини проти дітей.

"Мабуть, щось трапилося в природі, але не можу інакше пояснити, чому навіть після такого розголосу інформації щодо необхідності створення реєстру статевих злочинців, посилення покарання за статеві злочини проти дітей, ці покидьки продовжують ґвалтувати неповнолітніх. Чомусь вони впевнені, що цього не трапиться", - каже Аброськін.

Нагадаємо, наприкінці липня у Нацполіції заявили про потребу створення відкритого реєстру педофілів - як у багатьох європейських країнах.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Любі донечки: Родина фотографів зробила зворушливий проект про роль батька у вихованні дівчаток

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
На Запоріжжі військовий виписав собі допомогу на 25 тис. гривень – що вирішив суд
Наступний матеріал
Рекордна спека в Європі – синоптик розповіла, чи чекати на неї в Україні