Щербань: Тимошенко причетна до вбивства мого батька [відео]

  Поки вирішується питання із лікуванням Юлії Тимошенко, їй закидають нові звинувачення. Син Євгена Щербаня звернувся до Генпрокуратури із заявою про можливу причетність Павла Лазаренка та Юлії Тимошенко до убивства його батька. Руслан Щербань водночас не пояснив, чому не казав цього під час суду над виконавцями злочину у 2003 році. Ірина Герасимова з подробицями.

  Руслан Щербань: "3 ноября 1996 года на летном поле произошло убийство моего отца. Я единственный человек, который остался жив".

  Наймолодший свідок стрілянини у донецькому аеропорту вижив і через 16 років вийшов з підпілля. Хоче довести: його батька замовила нині загратована, а в минулому керівник "Єдиних енергетичних систем" - Юлія Тимошенко.

  Руслан Щербань: "Я неоднократно присутствовал на встречах Тимошенко и моего отца. Был конфликт интересов. Исходя из того, что мой отец погиб, его не стало на политической арене - это было выгодно текущему правительству и плюс его не стало в бизнесе. Это было выгодно "Энергетическим системам".   

  Соратники Юлії Тимошенко, хоч і зізнаються - такими заявами шоковані, та на звинувачення реагують блискавично.

  У 2003 році Генпрокуратура поставила крапку у справі вбивста Євгена Щербаня. Замовником визнали екс-прем`єра Павла Лазаренка. Виконавців учасників банди "Кушніра" - посадили за грати. Довічно. Скелета із шафи минулого літа дістав заступник генпрокурора Ренат Кузьмін, заявивши, що в Америці натрапив на новий слід. Мовляв, гроші кіллерам за вбивство платив Лазаренко напару з Тимошенко. Тепер і син убитого запевняє - має беззаперечні докази фінансових операцій, які повязують колишніх високопосадовців і банду кіллерів.

  Руслан Щербань: "Факты, которые у меня существуют, я не могу вам их отдать, я их отдам следствию".

  Олександр Турчинов: "У них нема жодного доказу, жодного фактажу".

  Є чи немає доказів причетності єкс-премєрки - в генпрокуратурі обіцяють розібратись. У разі поновлення справи слідчим доведеться повторно розбиратися в подіях 1996-го року. Але ключові фігуранти у справі - уже покійні. А нинішні заяви очевидця стрілянини - сина Руслана - протилежні тим, які задокументували слідчі у 2003-му. Записи свідчать - досі прізвища Тимошенко з вуст Руслана Щербаня не лунало.

  Ірина Герасимова, Ольга Сніцарчук, Юлія Фінгарет, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  У Палаці творчості дітей та юнацтва відбувся щорічний ярмарок професій [відео]
  Наступний матеріал
  Сміттєва криза в італійському місті Палермо
  Теги: