flickr.com/Darren Moore

Ще у трьох областях України зафіксували спалахи африканської чуми свиней

  Наразі вживаються заходи для локалізації та недопущення поширення збудника захворювання

  У домогосподарствах на Рівненщині, Харківщині та Черкащині зафіксували спалахи африканської чуми свиней. Про це повідомляє прес-служба Держспоживслужби.

  "Відповідно до оперативної інформації головних управлінь Держпродспоживслужби в Рівненській, Харківській та Черкаській областях з 05.02.2017 в особистих підсобних господарствах громадян в с. Поліське Березнівського району Рівненської області, с. Велика Самара Близнюківського району Харківської області та в ФГ "Новоселиця" Катеринопільського району Черкаської області було зареєстровано загибель свиней", – йдеться в повідомленні.

  За результатами дослідження відібраних проб біоматеріалу 7 лютого було встановлено діагноз на африканську чуму свиней (АЧС).

  Наразі для локалізації та ліквідації спалахів АЧС проведено засідання державних надзвичайних протиепізоотичних комісій при відповідних райдержадміністраціях, рішеннями яких затверджено плани з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичних осередків, зон захисту та нагляду.

  "В осередках захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС", – запевнили у відомстві. 

  Нагадаємо, 1 лютого стало відомо, що африканська чума свиней поширилася на 20 областей України.

  Попередній матеріал
  "ЗА ЧАЙ.COM": "Кіборг" легендарної 95-ї бригади Євген "Жора" Турчак в ефірі "5 каналу"
  Наступний матеріал
  У Нацполіції назвали пріоритетну версію вбивства Шеремета