Ще два бойовики здались українським військам за програмою СБУ

Два колишніх бойовики скористалися програмою "На тебе чекають вдома"

До рідного міста повернувся мешканець Бахмута, який скористався програмою СБУ "На тебе чекають вдома", повідомляє прес-служба СБУ.

Хлопець приєднався до незаконних збройних формувань наприкінці квітня 2014 року. Чергував на блокпостах, перевіряв документи та транспорт громадян. Маючи освіту повара, він також готував їжу для бойовиків і займався іншими господарськими питаннями.

За його словами, майже півтора року чоловік переховувався в Росії, проте мав стійке бажання повернутися до рідних і почати мирне життя.

Лисичанський міський суд розглянув прокурорське клопотання та звільнив від кримінальної відповідальності бойовика, який добровільно відмовився від участі у терористичній діяльності.

Слідством встановлено, що з листопада 2014 по березень 2016 року мешканець Луганщини проходив службу в фейкових правоохоронних структурах так званої "ЛНР".

Враховуючи те, що колишній бойовик у повному обсязі визнав свою вину та надавав допомогу слідству щодо викриття злочинної діяльності НЗФ, ухвалою суду його звільнено від кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, СБУ відкрила сайт для бойовиків, які хочуть повернутися до мирного життя. Упродовж року 60 членів незаконних збройних формувань скористалися програмою СБУ "На тебе чекають вдома".

Попередній матеріал
У Кабміні виділили 43 млн грн на позашляховики для поліції в АТО
Наступний матеріал
Розвідка розкрила схему, як окупанти на Донбасі розкрадають надане їм для війни паливо

Програмою СБУ "На тебе чекають вдома" скористалися понад 60 екс-бойовиків

За програмою СБУ "На тебе чекають вдома" ще один бойовик покинув терористичне угрупування

За програмою СБУ "На тебе чекають вдома" ще двоє бойовиків покинули лави "ДНР"