gmorder.livejournal.com

Розвідка розкрила схему, як окупанти на Донбасі розкрадають надане їм для війни паливо

  У схемах розкрадання задіяні як посадовці окупаційної армії, так і їхні поплічники з числа місцевих колабораціоністів

  Головне управління розвідки МО України встановило, що на посаді "заместителя командира по вооружению 1 мотострелкового батальона 3 отдельной мотострелковой бригады (Горловка) 1 АК (Донецк, Украина) Центра территориальных войск (Новочеркасск, Россия) Южного ВО (Ростов-на-Дону)" перебуває капітан ЗС РФ Олексій Чепкасов (ЧЕПКАСОВ Алексей Владимирович), 1986 р.н. Він народився в Амурській області, закінчив Далекосхідне вище загальновійськове командне училище у 2007 р., брав участь у бойових діях у Південній Осетії у 2008 р., на території України використовує документи прикриття на прізвище "ІВАНОВ".

  Для виконання злочинних наказів воєнно-політичного керівництва Росії капітан Чепкасов був направлений у березні 2015 р. з посади командира 3-ї мотострілецької роти 8-го мотострілецького батальйону 136-ї окремої мотострілецької бригади (в\ч 63334, Буйнакськ, Дагестан) 58-ї армії Південного ВО ЗС РФ (Владикавказ). У 2014 р. підрозділи 136-ї омсбр залучались до вторгнення на територію Донецької області та розташовувались поблизу н.п. Новий Світ.

  Розвідники виявили, що у березні 2010 р. проти Олексія Чепкасова була відкрита кримінальна справа у зв’язку з обвинуваченням у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 статті 159 Кримінального кодексу РФ (шахрайство, скоєне особою з використанням свого службового становища). За даними ГУР, участь у бойових діях на тимчасово окупованих територіях сходу України дозволяє капітану ЗС РФ Чепкасову розраховувати на остаточне виправдання та продовження військової кар'єри.

  Загалом у березні 2015 року поряд з капітаном Чепкасовим Кремль направив до окупаційних військ на Донбасі дев’ять офіцерів зі складу 136-ї омсбр ЗС РФ (Буйнакськ, Дагестан, Росія). Серед них – підполковник ЗС РФ Ільінський Ігор Олексійович (ИЛЬИНСКИЙ Игорь Алексеевич). Його призначено "заместителем командира по тылу 3 отдельной мотострелковой бригады (Горловка)" та із документами прикриття на прізвище "СЄРГЄЄВ". До цього він був заступником командира з тилового забезпечення 136-ї окремої мотострілецької бригади 58-ї армії Південного ВО ЗС РФ.

  Розвідка виявила специфічні риси роботи цих окупантів. За даними ГУР, підполковник ЗС РФ Ільінський разом із капітаном Чепкасовим та начальником служби паливно-мастильних матеріалів 3-ї омсбр 1-го корпусу майором ЗС РФ Михайлом Карповим (прізвище-прикриття) створили злочинну групу для розкрадання та нелегального продажу пального, наданого Кремлем для ведення бойових дій проти України. За дорученням командира 3-ї омсбр генерал-майора ЗС РФ Тимофєєва, зазначені офіцери продають на "чорному ринку" пальне, яке списується на "заходи бойової підготовки", а отримані кошти використовують виключно для власного збагачення. Частина незаконно списаного пального реалізовується через мережу АЗС, підконтрольну колишньому т.зв. "секретарю радбезу ДНР", офіцеру-зраднику Ходаковському, підкреслили розвідники.

  У розвідці також нагадали про неминучість покарання за воєнні злочини, що не мають строків давності, відповідальність за які передбачена нормами міжнародного і національного кримінального права.

  Нагадаємо, у квітні в окупованому Краснодоні вибухнув ешелон з паливом. Тими ж днями у середмісті Москви горіла будівля російського міноборони, а минулого року палала будівля центру управління обороною РФ. У всіх цих випадках коментатори говорили про можливий умисний підпал задля приховування тих чи інших злочинів.

  Попередній матеріал
  Ще два бойовики здались українським військам за програмою СБУ
  Наступний матеріал
  У поліції повідомили причину та подробиці нападу на знімальну групу в Одесі
  Теги:
  Loading...
  ФСБ піймала ватажків "ДНР" на розкраданні пального на Донбасі

  ФСБ піймала ватажків "ДНР" на розкраданні пального на Донбасі

  Російсько-терористичні війська розкрадають на металобрухт підприємства Донбасу - представник ГУР

  Російсько-терористичні війська розкрадають на металобрухт підприємства Донбасу - представник ГУР

  Російські окупанти ріжуть на металобрухт один із символів Донецька (фото)

  Російські окупанти ріжуть на металобрухт один із символів Донецька (фото)

  У Макіївці бойовики "ДНР" порізали залізничні рейки на металобрухт

  У Макіївці бойовики "ДНР" порізали залізничні рейки на металобрухт

  У Донецьку почали різати на металобрухт майно фабрики Колесникова

  У Донецьку почали різати на металобрухт майно фабрики Колесникова

  5 канал - трансляція наживо