Шабунін очікує від Луценка покарання прокурорів, які сфальсифікували справу проти нього

Луценко сказав, що закриває справу проти Шабуніна

Прокурори, які відкрили провадження проти голови правління ГО "Центр протидії корупції" Віталія Шабуніна, мають бути покарані. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив чільник цієї організації.

"Яскравий представник попередньої команди, який курував управління, яке вело слідство, пан Столярчук лишається заступником Луценка. Генпрокурор сказав, що він закриває справу. Я чекаю документу, ви знаєте, я так хочу побачити документ, а не слова", – сказав він.

Шабунін зауважив: "Дуже важливе уточнення: закриттям справи ми не заспокоїмося, тому що очевидно справа була сфальшованою, вона була надуманою, і ми її розвели б в суді без проблем. Ми хочемо, щоб були покарані прокурори, які сфальсифікували доказову базу, і від самого початку почали провадження кримінальне для переслідування громадської організації. Ось покарання цих людей буде прийнятним результатом Юрія Віталійовича".

Також він прокоментував, чому відмовився від пропозиції Луценка обійняти посаду прокурора однієї з областей.

"Юрій Віталійович забуває одну річ: в нас у вертикалі прокурорській тільки одна людина може не мати вищої юридичної освіти. Це власне генеральний прокурор. Всі інші прокурори мали б її мати, і це правильно. Я такої освіти поки що не маю, і тому, вибачте, Юрій Віталійович, я буду спрямовувати свою бурхливу енергію, допомагаючи вам робити вашу роботу", – зазначив Шабунін.

Нагадаємо, ГПУ звинуватила "Центр протидії корупції" у крадіжці грошей на її реформування.

Попередній матеріал
Саакашвілі дасть інтерв'ю "5 каналу" про рік роботи в Україні
Наступний матеріал
Папа Римський нагородив медаллю Річарда Ґіра і Джорджа Клуні

Шабунін: Є одна проста річ, яка нам покаже, чи хоче Луценко щось поміняти в ГПУ

Луценко про справи проти Сакварелідзе і Шабуніна: Це був виключно вид політичної злості

В Україні необхідно створити антикорупційний суд – Шабунін