Сезон полювання на пернату дичину відтермінували через спеку [відео]

  Міністерство надзвичайних ситуацій заборонило мисливцям користуватися вогнепальною зброєю. Відточувати майстерність їм доводиться у стрілецьких комплексах. Та бажаних емоцій тренування не приносить - кажуть мисливці і прогнозують збільшення кількості браконьєрів. Свою пристрасть до мисливства намагаються приборкати на змаганнях.

  Спаніель Аріша - мисливець у сьомому поколінні. До звуку пострілів спочатку звикала у тирі. Торік її почали брати на полювання. Задача собаки знаходити здобич. Нюх Арішу ще не підводив.

  Три місяці мисливці готувалися до відкриття сезону. Та стріляти по качках, перепелИцях, бекАсах допоки спека не спаде, заборонили еменесники.

  Наразі ж мисливцям залишається полювати хіба що на літаючі тарілкИ. Для п’ятирічного Гліба - це надзавдання. Адже зброю у руках хлопчик тримав лише раз.

  На відміну від Гліба, його батько з рушницею на ти вже три роки. Викладач університету зауважує, обране ним хобі - не з дешевих.

  За підрахунками асоціації власників зброї, в Україні майже вісімсот тисяч мисливців. Жінок серед них обмаль. Тож на професійних стрілецьких майданчиках до пані на підборах ставляться скептично.

  Після короткого інструктажу, дівчина береться до справи. Влучає у всі мішені.

  Людмила Голоднік та Владислав Каретник, 5 канал


  Попередній матеріал
  Етнофестиваль присвячений жнивам у Пирогові [відео]
  Наступний матеріал
  Великий протест проти антикризових заходів уряду Ізраїлю
  Теги: