5 канал

Серед іноземців громадяни США найбільше усиновлюють українських дітей з особливими потребами

Минулого року іноземними громадянами було усиновлено 379 дітей з України

Сполучені Штати Америки серед іноземних країн найбільше усиновлюють українських дітей з особливими потребами. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Сильні духом" заявив директор Департаменту захисту прав дітей та усиновлення Міністерства соціальної політики України Руслан Колбаса.

"Що стосується усиновлення (ситуація - 5.ua) не є змінною. Тому що, наприклад, на сьогоднішній день на обліку українських кандидатів-усиновлювачів - більше 1700 осіб. Вони в більшості хочуть усиновити дитину маленьку і здорову. Це найголовніше. Тому таких дітей все менше і менше", – сказав він.

Представник Мінсоцполітики уточнив: "Що стосується Сполучених Штатів або європейські країни, які приїздять до нас всиновлювати, то в більшості усиновлюють дітей з вадами – це Сполучені Штати і більше маленького віку і з вадами, або старшого віку. Тому стереотипи для нас є дуже великою проблемою для нас".

Зі слів Колбаси, темпи усиновлення українських дітей іноземцями зменшуються.

"В минулому році було усиновлено 379 дітей іноземними громадянами. Колись там – 2-3-5 років – до 2 тис. було. Тому ці темпи всиновлення зменшуються. Вони пов'язані з тим, що законодавство в нас прописано таким чином, щоб дати можливість нашим громадянам всиновлювати дітей. До 5-річного віку дітей іноземці не можуть всиновити, тільки якщо вони з відповідними вадами", – зазначив він.

Попередній матеріал
У Маріуполі попрощалися із трьома загиблими бійцями 59-ї мотопіхотної бригади
Наступний матеріал
Імпортозаміщення не вдалося: Росія скасувала ембарго на продукти для дитячого харчування
Loading...

У Житомирі діти з особливими потребами розмалювали шоколадні писанки

У Броварах відкрили школу для дітей з особливими потребами