5.ua

Семенченко: Добровольці не сприймуть продовження перемир'я

  Командир добровольчого батальйону територіальної самооборони "Донбас" Семен Семенченко виступив проти можливого продовження перемир’я з терористами на Сході. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook  ввечері 24 червня 2014 р.


  Семенченко зокрема зазначив, що важко назвати перемир’ям ситуацію коли українських бійців продовжують убивати озброєні Росією терористи.

  " (Путін – Ред.) вимагає пролонгації перемир'я. Але чи можна назвати перемир'ям вбивства українських військових, вогонь на сході, збройні провокації на кордоні, масові зникнення людей, знущання над полоненими? Це повноцінні бойові дії спрямовані проти українського народу, головним захисником якої є ті, кому цей народ делегував свої повноваження. 
  Тож, панове керівники, зараз ви стоїте перед важким вибором. Як колись стояв Спаситель. І від вас залежить: врятувати Україну та її людей, чи піти на поводу у Путлєра і пролонгувати перемир'я, яке понесе за собою чергові смерть, сльози та кров", - впевнений Семенченко. 

  Нагадаємо, раніше Семенченко заявив, що він не впевнений, що переговори з представниками терористичного угрупування "ДНР" будуть мати позитивні наслідки для встановлення нового та мирного ладу в Україні.
  Попередній матеріал
  Місія МВФ знову розпочала роботу в Україні
  Наступний матеріал
  Уругвай став другою командою, яка вийшла плейофф зі своєї групи