Місія МВФ знову розпочала роботу в Україні

  З рандеву Міністра фінансів України Олександра Шлапака із представниками Місією Міжнародного валютного фонду на чолі з Ніколаєм Георгієвим, що відбулось 24 червня,  розпочався перший перегляд кредитної програми Stand by місією фонду, за результатами якого прийматиметься рішення щодо надання Україні другого траншу. Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.


  Слід нагадати, що наприкінці квітня Рада МВФ затвердила дворічну кредитну програму щодо фінансування економіки України на $ 17,01 млрд. Перший транш було надано на початку травня, він становив $ 3,19 млрд.

  Як зазначив Ніколай Георгієв, зараз необхідно проаналізувати те, що вже було зроблено з моментузапочаткування програми. Так, першочергово технічна Місія МВФ має визначити стан виконанняструктурних маяків на кінець травня.

  Особливу увагу буде приділено стану реформування економіки та питанню виконанняпоказників бюджету. Зокрема, Місією буде проаналізовано як поточний стан виконання бюджету (січень-травень 2014 року), так і в перспективі до кінця року.

  Міністр фінансів України запевнив у відкритості української сторони до діалогу та співпраці. Він також зауважив, що зараз ведеться активна робота щодо формування проекту бюджету на 2015 рік.

  Наприкінці тижня планується зустріч Міністра фінансів України Олександра Шлапака іззаступником директора Європейського департаменту МВФ Полом Томсеном, під час якої буде такожобговорено всі поточні питання першого перегляду спільної з МВФ програми Stand by.

  За результатами Місії МВФ має бути підписаний Меморандум про економічну політику.
  Попередній матеріал
  Порошенко може скасувати тимчасове перемир’я з терористами на Сході
  Наступний матеріал
  Семенченко: Добровольці не сприймуть продовження перемир'я