Сексуально стурбовані депутати [відео]

  Злочинність, алколізм, наркоманія, дитяча бездоглядність, епідемії та економічні негаразди - позаду. Проблеми - закінчилися, Верховна Рада вирішила поборотися за чистоту інформаційного простору. 289 депутатів - від провладних до опозиційних - ухвалили законопроект, який збентежив ООН, Парламентську асамблею Ради Європи та низку міжнародних правозахисних організацій.

  Вітчизняні парламентарії оголосили бій пропаганді одностетевих відносин. Де вони її помітили - депутати не уточнюють, але якщо документ набере чинності - Елтону Джону варто утриматися від візитів до України.

  Законодавець пропонує порушувати кримінальні справи навіть проти ЗМІ, які повідомляють про життя секс-меншин. Головне науково-експертне управління Верховної Ради зауважило в законопроекті конфлікт із міжнародними зобов`язаннями, дискримінаційний харектер та помилки. До речі, попри те, що в законопроекті прямо сказано про намір обмежувати свободу слова, документ підтримав профільний парламентський комітет - зі свободи слова.

  Чому українським депутатам в останні дні своєї каденції закортіло боротися з геями,- з`ясовувала журналістка Ольга Петрів.

  ОБГОВОРЕННЯ

  Попередній матеріал
  У Дніпропетровську на діючому металургійному заводі розмістили мистецьку виставку [відео]
  Наступний матеріал
  У Єгипті амністували ув’язнених за участь у акціях протесту
  Теги: