СБУ знищила майже 300 кг наркотиків [відео]

  280 кілограмів героїну та ще три кіло кокаїну спалили на очах у журналістів співробітники СБУ. Так служба розправилася з контрабандою, яку вилучила протягом останніх місяців. За оцінками оперативників вартість зілля - мільйони.

  Біля невеликої купи пакетів озброєні з голови до ніг спецпризначенці Служби безпеки. Охороняють вилучену у злочинців контрабанду. Її вартість на чорному ринку - 30 мільйонів доларів. Експертиза на місці підтверджує конфіскований товар - наркотики.

  Руслан мелешко, начальник відділу СБУ з дослідження наркотичних засобів: "Береться трошки речовини, добавляється реактив, ось колір поміняло це героїн".

  Майже 300 кілограмів наркотиків СБУ вилучила у 4-х спецопераціях. Найбільша партія із Туреччини, припливла на поромі у вантажівці. 160 килограмів героїну сховали у порожнинах фури. Іншу партію героїну СБУшники вилучили у прихованій нарколабораторії на Херсонщині. Ще два конфіскати в Україну завезли рейсовими літаками з Туречччини та Уругваю.

  Віталій Маяков, заступник начальник головного слідчого управління СБУ:
  "280 кг героїну. 3 кг кокоїну. Частину хотіли лишити тут, а в основному експорт в Західну Європу".

  За вироком суду усю вилучену контрабанду СБУ зобовязана знищити. Наркотик закидають у піч, де спалюють побутове сміття.

  Сергій Крикун, директор сміттєспалювального заводу: "Наркотичні засоби полпали в воронку котлеагрегата через декілька хвилин вони попадуть в температуру 1000 градучів і вишще. і буквально через 10-15 від них нічого не залишиться. Абсоютно. При температурі 1000 градусів і вище вони будуть термічно знешкоджені".

  Роман Сухан, 5 канал: "Майже 300 килограмів наркотиків через кілька хвилин перетворюються на білий дим. Для сміттєспалювального заводу це маленька крихта. Жителі тутешнього району навіть запаху не відчують А от для наступного разу у СБУ вже є партія значно більша. У червні цього року вилучили 2 тонни кокаїну".

  Роман Сухан, Альона Сорокіна, 5 канал

  Попередній матеріал
  Сафіулін відвідав дитбудинок у Білій Церкві
  Наступний матеріал
  У Криму знайшли рештки носорога, що старший за мамонтів [відео]
  Теги: