Фото прес-центру СБУ

СБУ затримала у Харкові злочинців, які вербували бойовиків для "ЛНР"

  Співробітники СБУ у ході спецоперації спільно з міліцією 1 липня затримали на залізничному вокзалі станції "Харків-пасажирський" групу осіб, котрі займались тим, що вербували мешканців Харківської області до участі у бандитських формуваннях, що орудують на Луганщині.
  Про це 2 липня повідомив прес-центр СБУ.

  Як зазначили у СБУ, до складу злочинної групи входило семеро харків’ян віком від 25-ти до 50-ти років. Дії зловмисників координувалися представниками терористичної організації "ЛНР".

  Підбір кандидатів до терористичних угруповань здійснювався з числа осіб, які мають навички поводження зі зброєю та досвід участі у бойових діях. За вбивства українських військових вербувальники обіцяли  грошову винагороду. 

  "СБУ затримала усіх членів злочинної групи на чолі з організатором разом із завербованими найманцями під час їх спроби виїхати до Луганська для участі у незаконних збройних угрупованнях", - підкреслено у повідомленні СБУ.

  Радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Антон Геращенко раніше заявив, що аеропорт Луганська контролюється українськими військовими, однак садити в ньому літаки немає можливості.
  Попередній матеріал
  На Укрзалізниці повністю зруйновано схему "відкатів" у вантажних перевезеннях
  Наступний матеріал
  Хрещатик поступово звільняють від барикад
  Loading...