Сергій Стерненко
Сергій Стерненко 5 канал

"СБУ вже визнало факт нападу на мене": Сергій Стерненко прийшов до СБУ – ексклюзивний коментар

Читайте по-русски
Стерненко вважає, що правильним варіантом розвитку подій є закриття кримінального провадження проти нього

Сергій Стерненко прийшов до головного слідчого управління СБУ у столиці. Раніше він повідомляв, що сьогодні йому мають повідомити про підозру. Про це повідомляє "5 канал".

Читайте також: "Руки геть від Стерненка": під стінами СБУ збирається акція

Стерненко у коментарі журналістам сказав: "До чого я готуюсь? Я передбачаю різні варіанти розвитку подій, але сподіваюся, що все буде гаразд".

Стерненко також розповів, який варіант подальшого розвитку подій вважає правильним: "Є факт нападу на мене. СБУ це вже визнало, повідомивши про підозру моїм нападникам. Хоч і в хуліганстві, але принаймні вони визнали, що був факт нападу. Оскільки був факт нападу, то відповідно я діяв в межах необхідної оборони. Відповідно, має бути закрите кримінальне провадження проти мене. Але замість того, аби закрити кримінальне провадження, я отримую три повістки, проваджені проти мене. Мене всі ці два роки жодного разу не викликали повісткою, жодного разу. Ось перша, друга і третя повістки. Перші дві приходили, коли я фактично не міг з'явитися, третя прийшла завчасно, точніше, мені її скинули в месенджер. І слідчий мене повідмив телефоном, сказав, що треба обов'язково з'явитися. Для чого – не повідомляють". 

Журналісти уточнили, в якому стані нині його рука. Як відомо, Стерненко отримав поранення руки, коли на нього в Одесі вчинили третій напад. "Вона зажила, але ще не відновилася і навряд чи вже відновиться", – каже Стерненко.

Як повідомляв 5.UA, у 2014 році в Одесі Сергій Стерненко очолив обласний осередок "Правого сектора", був безпосереднім учасником і організатором закриття наркоточок, так званої "сміттєвої люстрації", зокрема і Нестора Шуфрича. Відомо, що в Одесі на Стерненка тричі нападали, втретє це сталося в травні 2018 року. Тоді Стерненко смертельно поранив нападника.

Попередній матеріал
"Всеукраїнська школа онлайн" для 7 класу на 18 травня
Наступний матеріал
Кримські татари борються за рідну землю, а окупація півострова Росією знову повернула сталінські методи – Порошенко
Loading...