СБУ висунула звинувачення одеському сепаратисту Давидченку (оновлено)

  Півсотні прихильників заарештованого лідера одеської радикальної організації Антона Давидченка пікетують обласне управління СБУ в Одесі.

  Біля установи встановили два агітнамети та принесли шини. Пікетувальники вимагають повідомити їм де тепер перебуває Давидченко. Організатор одеського антимайдану Антон Давидченко неодноразово агітував за проведення референдуму щодо статусу Одещини та закликав підтримати кримське нелегітимне голосування. У СБУ повідомили - затриманому Антону Давидченку оголосили підозру за статтею - посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.

  Павло Докопаєв, учасник мітингу на підтримку Антона Давидченко:Мы будем стоять до тех пор, пока Антона не отпустят. Мы ждем решения суда, которое, надеемся, будет сегодня, надеемся, что его отпустят мы понимаем: с нынешней властью, в принципе, возможно все, но мы стоимость для того, чтобы показать: если его будут закрывать, то есть люди, которые против этого.

  Ганна Шевчук, співробітник прес-підрозділу УСБУ України в Одеській області: За письмовою згодою прокуратури, оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого статтею 110 кримінального кодексу України: посягання на територіальну цілісність і недоторканість України. Відповідно до вимог кримінально-процесуального кодексу України, вирішується питання про обрання судом щодо затриманого міри запобіжного заходу.

  Попередній матеріал
  На Херсонщині створюють загони народної самооборони
  Наступний матеріал
  Севастополь не хоче розривати економічну співпрацю з Києвом
  Теги:
  Loading...