На Херсонщині створюють загони народної самооборони

  Громадяни, які можуть і бажають допомогти військовослужбовцям і міліції у захисті територій області мають спільно з управлінням внутрішніх справ в області утворювати добровільні народні дружини самооборони, діяльність яких буде повністю регульована законодавством України. На цьому 17 березня наголосив голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Одарченко під час селекторної наради.

  Також Юрій Одарченко зазначив, що статут цих громадських утворень погоджується управлінням внутрішніх справ України на місцях, що дасть можливість перевести діяльність добровільних дружин у легітимне контрольоване русло.

  "Добровольцям невідкладно будуть видані посвідчення та створені усі умови для того, аби вони разом із працівниками міліції сприяли стабілізації ситуації на місцях, попереджаючи незаконні посягання з боку військ Російської Федерації на територію Херсонщини", - зазначив голова облдержадміністрації.

  Одарченко також наголосив, що членами добровільних народних дружин можуть бути виключно перевірені, психологічно врівноважені, з гарною репутацією жителі області.

  "Створення подібних громадських об’єднань необхідне, перш за все, для уникнення панічних настроїв серед населення та попередження самовільної незаконної організації громадян у воєнні загони, які можуть бути неконтрольованими державною владою", - вважає Юрій Одарченко.

  Попередній матеріал
  Спікер Ради Федерації Росії назвала санкції США шантажем
  Наступний матеріал
  СБУ висунула звинувачення одеському сепаратисту Давидченку (оновлено)
  Теги:
  Loading...