5.ua

СБУ встановлює злочинців, які розсилали листи з комп'ютерними вірусами від імені Фіскальної служби

  Служба безпеки України вживає заходів щодо встановлення осіб, причетних до поширення від імені Державної фіскальної служби (ДФС) України листів, які містять шкідливі віруси.

  Про це у прес-центрі відомства повідомили 12 вересня.

  Як стало відомо, 11 вересня п.р. з електронних поштових скриньок kabminonline@minrd.gov.ua, nalogs_ki@minrd.gov.ua, nalogs@ minrd.gov.ua, та nalogs_ua@minrd.gov.ua від імені ДФС України надсилалися повідомлення з прикріпленим файлом, який начебто містив документи щодо сплати податку на нерухоме майно.

  Встановлено, що вказані скриньки  не належать жодному державному органу та не зареєстровані на сервері електронної пошти ДФС України.

  Фахівці СБУ з’ясували, що додатки до електронних листів містили шкідливе програмне забезпечення. При отриманні кореспонденції із цих електронних поштових адрес вірус миттєво уражав  комп'ютерне обладнання.

  "За матеріалами Служби ДФС України вже попередила громадян про ці шкідливі віруси. Ми встановлюємо, хто і з якою метою вчинив цей комп’ютерний злочин", - наголосив радник голови СБ України Маркіян Лубківський.
  Попередній матеріал
  Рух "Чесно" пікетував з’їзд партії Тігіпка
  Наступний матеріал
  МВС не видасть руфера Мустанга Росії