5.ua

Рух "Чесно" пікетував з’їзд партії Тігіпка

  "Сильна Україна" Тігіпка сьогодні зібралася на з’їзд. Списку так і не відкрили, але журналісти "5-го каналу" помітили на зібранні колишніх регіоналів Олександра Волкова, міністра Януковича Віктора Коржа, екс-голову "Молодих регіонів" Андрія Пінчука.


  Скільки ще буде колишніх соратників Віктора Януковича – не знає навіть сам Тігіпко. З'їзд пікетували активісти громадського руху "Чесно". Закликали делегатів не висувати кандидатами у депутати тих, хто заплямував себе у чинному скликанні парламенту. Зокрема – голосуванням за так звані диктаторські закони 16 січня цього року.

  Активістка Аліса Рубан каже: "У першу чергу їх лідер голосував за ці закони і багато їхніх минулих депутатів фігурували у корупційних скандалах. Це делегати, люди, які зараз мають право обрати нових лідерів, обрати гідних людей, якщо вони є серед членів, які підуть до Верховної Ради".

  Громадським активістам соратники Тігіпка не раді. Екс-регіонал Андрій Пінчук – один із тих, хто тепер із Тігіпком. Громадську акцію він називає "цирком", але визнає, що голосував за диктаторські закони.

  "Да, голосовали. И каждый делал ошибки, и я голосовал. И я считаю, что это ошибка. Но я думаю, что не вам решать – пускай проголосуют люди. Проголосуют против – вопросов нет, не попаду", – запевняє Андрій Пінчук.

  Серед учасників з'їзду ще два екс-регіонали – Олександр Волков та Віктор Корж. Скільки ще колишніх соратників Януковича буде у "Сильній Україні" – не знає навіть лідер партії.

  "Не знаю, и не считал. Сразу могу сказать: каких-то табу по партиям не будет. Необходимо индивидуально относиться к каждому человеку. В Партии регионов было 1,5 млн человек. Сказать, что они были причастны к проблемам, которые были в стране, это неправильно будет" – відстоює справедливість Сергій Тігіпко.

  Анонсоване ухвалення виборчого списку з'їзд переносить на потім. Тігіпко повідомляє: вів переговори про створення опозиційного блоку. За інформацією "5 каналу" – разом із Партією регіонів. Але не домовилися. Зокрема, лідера "Сильної України" не влаштували запропоновані до списку особи. Кінцевий склад команди "Сильної України", яка піде на вибори, Тігіпко обіцяє показати 15 вересня.

  Олексій Братущак, Влад Каретник, "5 канал".

  Попередній матеріал
  ГПУ встановила винних у вбивстві 39 людей на Інститутській
  Наступний матеріал
  СБУ встановлює злочинців, які розсилали листи з комп'ютерними вірусами від імені Фіскальної служби