Володимир Меньшов
Володимир Меньшов hochu.ua

СБУ перевіряє інформацію про передачу російським режисером 1 млн рублів терористам "ДНР"

  Якщо інформація підтвердиться, проти нього відкриють кримінальне провадження

  Служба безпеки України перевіряє інформацію про передачу російським режисером Володимиром Меньшовим 1 мільйона рублів терористам "ДНР". Про це повідомила речниця СБУ Олена Гітлянська, передає "Радіо Свобода".

  За словами Гітлянської, якщо з'ясується, що ці гроші були спрямовані на фінансування організацій, визнаних в Україні терористичними, це стане приводом до відкриття проти Меньшова кримінального провадження.

  "Але якщо це було зроблено у вигляді гуманітарної допомоги для жителів Донецька – це інша справа. Тому потрібно ретельно вивчити це питання. Тим більше, пропагандист міг написати одне, а насправді було все по-іншому", – прокоментувала Гітлянська.

  Зазначимо, що сам російський режисер передачу грошей не коментує.

  Як стало відомо, 5 квітня російський письменник, що приєднався до сепаратистів і отримав "посаду політрука" одного з їхніх батальйонів, Захар Прилєпін заявив, що відповідні кошти були спрямовані на ліки й медобладнання.

  Нагадаємо також, що СБУ порушила кримінальну справу проти громадянина Росії Євгена Прилєпіна, більше відомого під ім'ям Захар. Сам Прилєпін раніше зізнався у тому, що у складі терористичного підрозділу він знаходиться безпосередньо на лінії зіткнення.

  Попередній матеріал
  Геращенко повідомила про формат роботи груп ТКГ у Мінську
  Наступний матеріал
  У Радбезі ООН завершились дебати щодо хімічної атаки в Сирії без голосування за резолюцію
  Loading...

  Письменник: Поки на Росії ліплять півників з лайна – це їх справа, а коли з цим лайном переходять наш кордон – це вже лютий ворог

  Посіпака Кремля: до терористів "ДНР" приєднався російський письменник

  СБУ заборонила в'їзд до України російському акторові, що зіграв у фільмі бойовика "ДНР"